Reklama

Krzysztof Matejek nowym sekretarzem gminy Kolbuszowa. Zastąpi Barbarę Bochniarz, która przeszła na emeryturę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Krzysztof Matejek nowym sekretarzem gminy Kolbuszowa. Zastąpi Barbarę Bochniarz, która przeszła na emeryturę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkaniec Wilczej Woli do tej pory pełnił funkcję kierownika kolbuszowskiego basenu.

Dzisiaj, 15 lutego, komisja rekrutacyjna ogłosiła wynik naboru na stanowisko sekretarza. Funkcję tę będzie pełnił Krzysztof Matejek.

- Dotychczasowe doświadczenie oraz wiedza z zakresu funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego jaką jest gmina dają gwarancje profesjonalnego wykonywania powierzonych zadań na oferowanym stanowisku pracy przez pana Krzysztofa Matejka - czytamy w uzasadnieniu, które opublikowano na stronie kolbuszowskiego magistratu.

Krzysztof Matejek od 1998 roku pracuje w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. Od 6 września 2010 roku pełni funkcję kierownika Referatu ds. Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji, pod który podlega pływalnia "Fregata". Teraz sprawdzi się w nowej roli.

Więcej a najbliższym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE