Reklama

Krwiobus przyjedzie do Kolbuszowej. Gdzie oddasz krew?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Krwiobus przyjedzie do Kolbuszowej. Gdzie oddasz krew? - Zdjęcie główne

foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (15 sierpnia) w Kolbuszowej chętne osoby będą miały możliwość oddać krew do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Oddanie płytek krwi będzie możliwe w specjalnie przystosowanym do tego krwiobusie, który zatrzyma się na parkingu przy stadionie w Kolbuszowej, a nie jak wcześniej nam przekazano, przy kościele pw. św. Barat Alberta.

Rejestracja osobista odbędzie się w godzinach od 10 do 13. Przed oddaniem krwi niezbędne są wcześniejsze badania. Są one wykonywane na miejscu i robione w celu wykluczenia przeciwwskazań do zostania krwiodawcą.

Obowiązkowe jest również badanie lekarskie. Oddawanie krwi jest w pełni bezpieczne i nie zagraża życiu ani zdrowiu zarówno osobie, która krew oddaje jak i osobie, która przyjmuje krew.

Po oddaniu krwi przysługuje 9 czekolad i napój - przeczytaj więcej o przywilejach Honorowego Dawcy Krwi.


Fot. rckk.rzeszow.pl

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy