Reklama

Krajówka w przebudowie

Opublikowano:
Autor:

Krajówka w przebudowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kto spośród trzech wykonawców wyremontuje drogę krajową na odcinku Majdan Królewski - Komorów? GDDKiA przedstawiła zbiorcze zestawienie ofert.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamierzała na to zadanie przeznaczyć 19 mln 77 tys. 55 zł 11 gr, wygląda jednak, że wyda około trzy miliony mniej. W ramach prac wyremontowany zostanie około 3,5 kilometrowy odcinek. Planowana inwestycja będzie polegać na rozbudowie drogi, przebudowie obiektów inżynierskich oraz wykonaniu niezbędnej infrastruktury drogowej poprawiającej bezpieczeństwo na przedmiotowym odcinku.

W przetargu wystartowały trzy firmy. Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów z Rzeszowa swoją ofertę wyceniło na 18 mln 699 tys. 136 zł 45 gr i była to najdroższa oferta. Wykonanie zadania za mniejsze pieniądze zadeklarowało Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy (16 mln 261 tys. 542 zł 43 gr). Najtańszą ofertę przedstawiło Konsorcjum Firm, PBI  Infrastruktura S. A. z Kraśnika w partnerstwie z PBI WMB Sandomierz (15 mln 928 tys. 900 zł 62 gr). Wszystkie trzy firmy zadeklarowały sześcioletni okres gwarancji. Wszystkie też zobowiązały się, że prace zostaną zakończone najpóźniej do końca października 2018 roku. Która firma i za jaką kwotę ostatecznie zostanie wybrana? O tym poinformujemy wkrótce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE