Reklama

Podkarpaccy złodzieje. Oni uciekają przed policją [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 45 mieszkańców województwa podkarpackiego jest poszukiwanych przez policję. Mają na swoim koncie kradzieże z włamaniem, ale nie tylko. Może widziałeś ich na ulicy?

Poznaj twarze przestępców! Oto złodzieje poszukiwani przez policję. Niektórzy mają na swoim koncie inne przestępstwa od rozbojów po oszustwa. Kto rozpoznaje sprawców kradzieży z całego województwa podkarpackiego?

 

Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat. W przypadkach mniejszej wagi sąd może orzec karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jeśli kradzież z włamaniem popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie przestępstwa następuje na jej wniosek.

GDZIE NIE JEST BEZPIECZNIE?

Ostatnio prezentowaliśmy top 15 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce. Były to oczywiście miejscowości o różnej wielkości, z rożną liczbą mieszkańców, dlatego liczbę przestępstw przedstawiliśmy w przeliczeniu na 1000 mieszkańców. Pierwsze miejsce w tym niechlubnym rankingu: Turek to miasto leżące w środkowo-zachodniej Polsce. Należy do województwa wielkopolskiego, powiatu tureckiego. W 2021 roku na 1000 mieszkańców odnotowano tam 32,7 przestępstwa o charakterze kryminalnym. Ich wykrywalność to 96 procent.

Drugie miejsce: Dobra to miasto leżące w środkowo-zachodniej Polsce. Należy do województwa wielkopolskiego, powiatu tureckiego. W 2021 roku na 1000 mieszkańców odnotowano tam 32,7 przestępstwa o charakterze kryminalnym. Ich wykrywalność to 96 procent. Na trzecim miejscu mało zaszczytnego podium mamy Tuliszków. To miasto leżące w środkowo-zachodniej Polsce. Należy do województwa wielkopolskiego, powiatu tureckiego. W 2021 roku na 1000 mieszkańców odnotowano tam 32,7 przestępstwa o charakterze kryminalnym. Ich wykrywalność to 96 procent.

Akurat Podkarpacie ma powody do dumy, bo nie ma tutaj takiej przestępczości, jak na zachodzie kraju. Zobacz twarze osób, które kradły i są z naszego województwa. Przedstawione sylwetki pochodzą z policyjnej bazy danych,według stanu na 15 listopada, godzina 12.

Artykuł pochodzi z portalu korso24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy