Reklama

Kossakowski poinformował, że znika z telewizji i zapowiada: " Nie wiem, czy w ogóle wrócę"

Opublikowano: ndz, 24 kwi 2022 14:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przemysław Kossakowski zapowiedział, że kończy współpracę z TTV. Jak przyznał, nie wie, na jak długo znika z mediów. Możliwe jest, że już nigdy nie nawiążę żadnej współpracy z telewizją. Co się stało?

Znany podróżnik i dziennikarz, o swoich planach zawieszenia aktywności w telewizji, poinformował w mediach społecznościowych. Jak wyjaśnił, przerwa od może potrwać dłużej, niż teraz to sobie zakłada.

Nie wiem, jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to co nazywam ,,zawieszeniem" miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali. 

Kossakowski tłumaczył, że zdecydował się na taki krok z dwóch powodów. Przede wszystkim od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał od niego pełnej uważności. Po drugie, po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie - jak tłumaczył -  zastanowić się, czy nadal ma on coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chce to robić.

Podróżnik i dokumentalista Przemysław Kossakowski ze stacją TTV związany był od 2012 roku. Prowadził, m.in, takie programy jak: "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Kossakowski. Wtajemniczenie", "Down the Road", a ostatnio Project Cupid. Każdy z jego projektów cieszył się dużą popularnością i zdobywał uznanie widzów. Jednak największą sławę i zainteresowanie mediów wzbudził jego związek z inną podróżniczka — Martyną Wojciechowską. 16 października 2020 para wzięła ślub. 15 lipca 2021 roku Wojciechowska ogłosiła rozstanie z mężem. Pojawiło się wiele spekulacji, że to "Kosa" jest odpowiedzialny za rozpad związku, przez co dziennikarz TTV musiał liczyć się z jeszcze większą "sławą", o którą nigdy nie zabiegał i obecnością prasy plotkarskiej w swoim życiu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy