Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 8/2017

Opublikowano: śr, 22 lut 2017 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Krzyczał, że mnie zabije
Chwile grozy przeżył mieszkaniec gminy Raniżów. Kiedy wracał wieczorem do domu, podbiegł do niego mężczyzna. Wyciągnął pistolet i strzelił.

Sportowcy Roku 2016
Już po raz szósty mieliśmy przyjemność nagrodzić najpopularniejszych sportowców naszego powiatu. Podsumowanie plebiscytu odbyło się 15 lutego

Przełom w procesie
Miały być mowy końcowe, a akta wracają do prokuratury w celu uzupełnienia postępowania przygotowawczego. Istotne dla całej sytuacji fakty przedstawił nowy świadek.

Darowany posterunek
Ponad 14-arowa działka i budynek dawnego posterunku policji znalazły się w rękach gminy Cmolas. Co z taką darowizną zamierza zrobić samorząd? Czy jest szansa, aby do sołectwa wrócili funkcjonariusze policji?

Mandat za kurę
Przez najbliższe miesiące nie będzie można kupić kur na targowisku m.in. w Kolbuszowej. Za nietrzymanie ptaków w kurniku można też dostać mandat. Wszystko przez ptasią grypę, która dotarła już do Przeworska.

Nie wszyscy płacą podatek 
Lokalni samorządowcy sprawdzili, kto w gminie nie płacił podatku. Punkt dotyczący umorzeń trafił na posiedzenie komisji, która jednak nie powinna się tym tematem zajmować. Ilu mieszkańców w ubiegłym roku nie zapłaciło podatku?

Sporna podwyżka sołtysów
Gospodarze wsi z gminy Raniżów przygotowali projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad przyznawania diet i ich wysokości dla sołtysów. Co tak bardzo rozzłościło sołtysów na sesji, że dokument postanowili wycofać?

Więcej w 8 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.