Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 46/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Kierowca przerzuca winę
Kamil H. niebawem stanie przed sądem. Mężczyzna oskarżony jest o nieumyślne spowodowanie katastrofy drogowej. W wypadku w Weryni zginęło jego pięciu kolegów.

To są ludzkie szczątki!
To już pewne. Czaszka znaleziona w drugiej połowie lipca w lesie obok drogi krajowej nr 9 w Widełce należała do człowieka. Prokuratura w Kolbuszowej planuje kolejne badanie szczątków.

Złodziej w kościele
28 – latek z gminy Kolbuszowa ukradł z kościelnej skarbony około 1000 zł. Jak się okazało, nie była to jego pierwsza kradzież w tym miesiącu.

Niezwykłe fotografie
Wyjątkowe zdjęcia trafiły do zbiorów Andrzeja Wesołowskiego. Kilka z nich prezentujemy na naszych łamach. Pasjonat historii i regionalista na podstawie otrzymanych fotografii przestawia swoją wersję zdarzeń we wrześniu 1939 roku.

Koniec drogowej gehenny?
Wygląda na to, że nieremontowany od kilku lat odcinek drogi wojewódzkiej doczeka się remontu. Na dziury, wyboje i koleiny wciąż skarżą się mieszkańcy nie tylko naszego powiatu. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich jeszcze w tym roku planuje ogłosić przetarg na to zadanie.

Fryc odwołany
Z funkcji członka Rady Społecznej SP ZOZ w Kolbuszowej został odwołany Józef Fryc. Samorządowca jednak taka decyzja nie dziwi. Dlaczego?

Woda drożeje
O kilka groszy, ale jednak, z początkiem nowego roku w gminie Cmolas wzrosną stawki za dostarczoną wodę i odebrane ścieki. W przyszłości mieszkańcy muszą liczyć się z kolejnymi podwyżkami.

Monika Zielińska Mistrzynią Polski
W styczniu została Mistrzynią Polski Karate Seniorek w kategorii do 65 kg. Dwa tygodnie później głosami czytelników Korso Kolbuszowskiego została okrzyknięta Sportowcem Roku 2015. Rok 2016 zamknęła jako Młodzieżowa Mistrzyni Polski U-21. Jednak tytuł wywalczony przed kilkoma dniami, wcale nie musi być ostatnim w tym roku.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE