Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 39/2016

Opublikowano: śr, 28 wrz 2016 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Donos na radnego
Dariusz Sobolewski poskarżył się do wojewody na kolegę z rady. Jego zdaniem Sławomir Spaczyński powinien stracić mandat radnego i przestać reprezentować mieszkańców swojego sołectwa. Dlaczego?

Mężczyzna spadł z dachu
Młody mieszkaniec Raniżowa, spadł z wysokości około pięciu metrów. Z urazem kręgosłupa i brzucha trafił do szpitala.

Absolwenci zjechali do Weryni
Prawie 300 osób przyjechało do Weryni świętować 70-lecie szkoły. Absolwenci placówki podzielili się z nami swoimi wspomnieniami z młodzieńczych lat.

Złote pary z Niwisk
Trzynaście par z gminy Niwiska obchodziło w tym roku swoje złote gody. Małżeństwa odebrały medale za długoletnie pożycie. Do kogo trafi ły oznaczenia przyznane przez Prezydenta RP?

Radny Zieliński się żali
Usterka na placu zabaw w Komorowie i kwestia bezprawnego wypowiadania się radnych w imieniu całej rady – to dwie sprawy, które podczas ostatnich obrad poruszył Piotr Zieliński, radny z gminy Majdan Królewski.

Co z ośrodkiem zdrowia w Cmolasie?
Ryszard Sukiennik, sołtys Trzęsówki, postanowił interweniować w związku z opóźniającym się remontem gminnej części ośrodka zdrowia w Cmolasie. – Coraz głośniej się mówi, że ten budynek  tylko stoi i niszczeje – mówił na wrześniowej sesji samorządowiec.

Bez kasy, ale z medalami
Mariusz Brito nadal nie znalazł sponsora, który pomógłby mu sfinansować występy w zawodach trójboju siłowego oraz podnoszenia ciężarów. Na występ w 14. Ogólnopolskich Mistrzostwach Małopolskiego w Trójboju Siłowym Klasycznym wydał własne oszczędności, które okazały się opłacalną inwestycją. Sportowiec przywiózł dwa medale.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.