Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 38/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Prosto w pieszą
Czwartek, 15 września. Kilka minut przed godz. 8. Ulicą Piłsudskiego jedzie fiat seicento. Nagle z ul. Krakowskiej wyjeżdża fiat panda. Dochodzi do zderzenia. Kierująca seicento zjeżdża na przeciwległy pas ruchu, a dalej na chodnik, którym idzie piesza…

Oddział w trakcie reanimacji
Sytuacja panująca w naszym szpitalu zaniepokoiła samorządowców. O to, jaka przyszłość czeka neonatologię oraz ginekologię z położnictwem, dopytywali w minionym tygodniu zarówno radni powiatowi jak i miejscy. Tymczasem pielęgniarki i położne są pewne, że nie poddadzą się bez walki. Mogą przy tym liczyć na poparcie swoich pacjentek.

Kolbuszowa pod wodą
24 zalane piwnice, blisko 30 interwencji i ponad setka strażaków w pełnej gotowości – tak przedstawia się bilans sobotnich nawałnic (17 września), które przeszły nad powiatem kolbuszowskim. Burze i gwałtowne opady deszczu szczególnie dały się we znaki mieszkańcom Kolbuszowej.

Praprababcia z Huty
Ma 15 wnuków, 33 prawnuków i 10 praprawnuków. W środę (14 września) swoje setne urodziny obchodziła pani Stanisława Borowiec z Huty Komorowskiej. O tym, czym się kiedyś zajmowała, opowiedzieli nam jej najbliżsi.

Gmina ucieka od rozbudowy?
Radny Piotr Panek postanowił interweniować w sprawie rozbudowy Zespołu Szkół Specjalnych. – Chodzą takie słuchy, że robimy wszystko, aby do tego nie doszło – stwierdził gorzko najmłodszy samorządowiec.

Misiowa chatka z unijnych pieniędzy
Stowarzyszenie „Promyk” z Huciny stara się o prowadzenie żłobka w Siedlance. Chce sięgnąć po unijne pieniądze. Jeśli wniosek o dotację przejdzie, powstanie darmowy żłobek dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Do placówki będzie mogło uczęszczać do 25 dzieci.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE