Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 2/2017

Opublikowano: śr, 11 sty 2017 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Autobusy w ogniu
Dwadzieścia minut nieuwagi i ogień zaczął trawić dorobek mieszkańca gminy Niwiska. Kilka godzin po akcji w Hucinie strażacy ruszyli ratować dobytek mieszkańców Cmolasu.

Pacjenci czekali a lekarz pił kawę
- Ten lekarz przeszedł samego siebie. Powiedziałam mu, że tak tego nie zostawię - mówi nasza Czytelniczka. Co takiego się stało, gdy kobieta poszła z dzieckiem do przychodni?

Ostro na sesji w Raniżowie
Złośliwości i ostrych słów nie brakowało podczas grudniowych obrad w Raniżowie. Samorządowcy zajęli się tematem zmniejszenia liczby klas w Szkole Podstawowej w Staniszewskiem.

Gdy ksiądz puka do drzwi
Dla jednych to przyjemność, a dla drugich stresujące przeżycie. Jeszcze inni zamykają się w domach, udając, że ich nie ma. Mowa o wizycie duszpasterskiej. Co o spotkaniach z parafianami mówią sami księża?

Najstarsza mieszkanka Dzikowca
- Żyję i żyję. Widocznie tak miało być - mówi pani Maria Lipa, która 26 grudnia obchodziła swoje setne urodziny. Każde ludzkie życie to niezwykła historia. Jak to jest przeżyć sto lat? O swoim życiu opowiedziała nam zarówno jubilatka, jak i jej najbliżsi.

Królewski orszak w Majdanie
Trzej królowie wędrowali ulicami Majdanu Królewskiego w piątek (6 stycznia). Tego samego dnia w Kolbuszowej zorganizowano przegląd widowisk kolędniczych. W ostatnich dniach sporo działo sie też w Dzikowcu i Niwiskach. Tam również byliśmy z naszym obiektywem.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.