Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 16/2017

Opublikowano:
Autor:

Korso Kolbuszowskie nr 16/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Dziadek PEDOFIL
Mieszkańcy są w szoku! Dziadek molestował swoją wnuczkę.

Wesołe jest życie staruszka
- Wracamy tu z radością, każdego dnia. Za każdym razem czujemy się młodsze, lata szkolne
do nas wracają. Jak przyjedzie zostać w domu, nie bardzo się chce - przyznają podopieczni Dziennego Domu "Senior Wigor" w Niwiskach. Jak wygląda codzienność w jedynej tego typu placówce w powiecie? 

Poruszeni losem bociana
Bocian, którego gniazdo zdemontowano w marcu, powrócił do Majdanu. Ptak od kilku dni próbuje odbudować swój dom na słupie energetycznym. Jego los poruszył mieszkańców sołectwa.

10 tysięcy dla rolnika
Spora miesięczna pensja, gwarancja zbytu, opieka i szkolenia w zamian za tucz trzody chlewnej i budowę chlewni - czy taka oferta skusi rolników?

Ośmiolatek w szpitalu
W Poniedziałek Wielkanocny (17 kwietnia)  w Raniżowie doszło do zderzenia trzech samochodów. W jego wyniku dwie osoby, w tym jedno dziecko, trafiły do szpitala. 

U grobu Pana
Tuż przed Wielkanocą z aparatami odwiedziliśmy kilkanaście kościołów na terenie powiatu kolbuszowskiego. Zobaczcie, jak wyglądały groby przygotowane przez parafian w poszczególnych świątyniach. 

Pediatria się bogaci
Oddział dziecięcy kolbuszowskiego szpitala otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nowoczesny sprzęt medyczny. O jakich, wartych setki tysięcy złotych, urządzeniach mowa? 

Groby do przeniesienia?
- Coraz częściej słychać na mieście takie plotki, że cmentarz komunalny w Kolbuszowej zostanie zlikwidowany? Czy to prawda? - pyta nasz Czytelnik. Sprawdzamy, co na to władze miasta, któremu podlega nekropolia. 

Więcej w 16 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE