Reklama

Reklama

Konkurs z okazji Dnia Matki. Złóż życzenia i wygraj upominek dla mamy

Opublikowano: śr, 16 maj 2018 12:37
Autor:

Konkurs z okazji Dnia Matki. Złóż życzenia i wygraj upominek dla mamy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszamy z kolejną edycją konkursu z okazji Dnia Matki. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z mamą, dopisać życzenia i wysłać je do nas. Wszystkie fotografie opublikujemy w Korso 23 maja. Spośród nich wybierzemy trzy, które nagrodzimy upominkami.

Reklama

Na fotografie czekamy do poniedziałku (21 maja) do godz. 12. Zdjęcia (w dużej rozdzielczości) wykonane najpóźniej pięć lat wstecz i życzenia (do 400 znaków ze spacjami) można wysłać na maila [email protected] lub przynieść osobiście do naszej redakcji przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej.

Nie zapomnijcie o podaniu numeru kontaktowego do siebie (będziemy dzwonić w sprawie nagród) oraz o tym, aby napisać, jak mama ma na imię, jak się nazywa oraz gdzie mieszka.

W przypadku przesłania fotografii przez osobę niepełnoletnią zgodę na udział w konkursie musi wyrazić jej opiekun prawny, zamieszczając w zgłoszeniu zapis: "Zapoznałam/łem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego treść. Imię i nazwisko opiekuna prawnego".

Przed przesłaniem zgłoszenia obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.