Reklama

Konkurs starostwa na Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Konkurs starostwa na Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego  - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już po raz jedenasty Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej ogłasza konkurs na "Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego".

Podstawowym kryterium nominowania kandydatów do konkursu jest definicja wolontariatu. Według niej wolontariat to "bezpłatne, świadome i dobrowolne działanie na rzecz innych osób oraz instytucji, wykraczające poza więzi rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie".

To także każda osoba fizyczna, która dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonuje świadczenia na rzecz organizacji, instytucji i osób indywidualnych wykraczając poza więzi koleżeńsko-rodzinne.

Zamiarem organizatorów jest to, aby tytuł "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego" stał się prestiżowym wyróżnieniem, honorującym wolontariuszy, podejmujących bezinteresowną aktywność na terenie powiatu kolbuszowskiego na rzecz jego mieszkańców.

-  Kandydatury do konkursu może zgłosić grupa co najmniej trzech mieszkańców danej gminy z powiatu kolbuszowskiego, każda organizacji pozarządowa działająca na rzecz mieszkańców z powiatu kolbuszowskiego lub każda instytucja publiczna działająca na rzecz mieszkańców na terenie danej gminy z powiatu kolbuszowskiego

- informuje Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa. Wnioski nominacyjne należy składać w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej (przy wejściu głównym), w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego" lub przesłać na adres: [email protected] 

 

 

Wolontariusze Powiatu Kolbuszowskiego

2010 – Barbara Burek z Raniżowa
2011 – Stanisław Kosiorowski z Kolbuszowej
2012 – Ewa Wójcicka z Kolbuszowej
2013 – Maria Strzępa z Niwisk
2014 – Władysława Gorecka z Kolbuszowej
2015 – Zenona Chodorowska z Kolbuszowej
2016 – Krystyna Styga z Kolbuszowej
2017 – Jan Puzio z Raniżowa
2018 - nie wybrano
2019 - Ewa Kopeć z Huty Komorowskiej
2020 - Janina Jadach z Kolbuszowej

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy