Reklama

Konkretnym wejściem i w konkretnej sprawie. Nie wejdziesz do starostwa bez potrzeby

Opublikowano:
Autor:

Konkretnym wejściem i w konkretnej sprawie. Nie wejdziesz do starostwa bez potrzeby - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej, od wtorku, 26 maja, starostwo oraz jednostki organizacyjne mające siedzibę w budynku rozszerzają możliwość osobistego załatwiania spraw w urzędzie.

- Przed zamierzoną wizytą w starostwie zaleca się kontakt telefoniczny z właściwym wydziałem lub jednostką mającą siedzibę w budynku celem ustalenia godziny przyjęcia - informuje Jóżef Kardyś, starosta w swoim komunikacie.

 Bezpośrednia obsługa mieszkańców odbywać się będzie w trybie szczególnym, w systemie ograniczonej dostępności, w godzinach urzędowania.
Starostwo czynne jest:
poniedziałek: 8:00 –16:00;
od wtorku do piątku: 7:30 – 15:30.
 
Obostrzenia w starostwie:

Wszyscy Interesanci są zobowiązani w trakcie pobytu w urzędzie do:

  • stosowania się obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego oraz odsłonięcia twarzy w celu identyfikacji na wniosek pracownika Urzędu,
  • dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu (w każdym holu/korytarzu dostępny jest dozownik z płynem do dezynfekcji rąk),
  • zachowania dystansu dwóch metrów od innych osób przed budynkiem i w jego wnętrzu,
  • stosowania się do zaleceń bezpieczeństwa pracowników Starostwa.
Interesanci będą wpuszczani do urzędu pojedynczo, zgodnie z kolejnością przyjścia lub umówioną telefonicznie godziną przyjęcia.  
W jednym czasie urzędnik będzie mógł obsługiwać wyłącznie jednego interesanta, z zastrzeżeniem konieczności udziału opiekuna dla osoby niepełnosprawnej lub niepełnoletniej.   
Wejście do Wydziału Komunikacji i Transportu odbywać się będzie wyłącznie od strony Dworca PKS/PKP.
Wejście do Wydziału Geodezji, celem udostępniania/sprzedaży osobom fizycznym wypisu z rejestru gruntów, budynków i lokali map ewidencyjnych i zasadniczych oraz innych materiałów z Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, oraz obsługa geodetów i rzeczoznawców majątkowych – odbywać się będzie wyłącznie tylnym wejściem od strony parkingu starostwa.
 
- Wszystkie druki dostępne są do pobrania na stronie internetowej powiatu kolbuszowskiego pod adresem: www.powiat.kolbuszowski.pl oraz w formie papierowej przy wejściu głównym do budynku. Prosimy składać je w Biurze Podawczym Urzędu - czytamy w komunikacie starosty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE