Reklama

Koniec porodówki

Opublikowano:
Autor:

Koniec porodówki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od nowego roku ciężarne mieszkanki naszego powiatu nie będą mogły urodzić w Kolbuszowej. Porodówka w szpitalu powiatowym z końcem grudnia zamyka swoją działalność.

Zamknięcie oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego to efekt decyzji, jaką podjęli radni powiatowi. Przypomnijmy, że na sesji (22 listopada) 14 z 18 obecnych na sali samorządowców zagłosowało za dokonaniem zmiany w Statucie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej. Przeciwko byli: Grzegorz Romaniuk, Karol Ozga, Marian Hopek i Emil Wilk. W głosowaniu nie wziął udziału Zbigniew Ofiara. Tak naprawdę głos na „tak” oznaczał likwidację wyżej wymienionych oddziałów. W miejsce zlikwidowanych oddziałów, zgodnie z planami dyrektora lecznicy i starosty kolbuszowskiego, ma powstać oddział rehabilitacji leczniczej. - Ta likwidacja jest naprawdę dla dobra naszego szpitala, naszej społeczności. Jeszcze o tym wszyscy nie wiedzą, ale się przekonają wkrótce – zapewniał podczas listopadowych obrad Zbigniew Strzelczyk, szef lecznicy.

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE