Reklama

Koniec ery kontenerów?

Opublikowano: czw, 4 sie 2016 05:02
Autor:

Koniec ery kontenerów? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ściganie osób podrzucających worki pełne śmieci pod kontenery i nakładanie mandatów nie pomaga. Rozwiązaniem branym pod uwagę jest całkowita likwidacja pojemników na odpady selektywne.

Po raz kolejny wraca temat mobilnych punktów rozlokowanych na terenie miasta, w których mieszkańcy mogą składać odpady selektywne. Niestety, bardzo często kolbuszowianie pozostawiają worki pełne śmieci obok pojemników, nie sprawdzając, czy w kontenerach jest jeszcze miejsce. Tę niechlubną praktykę miały ograniczyć mandaty nakładane przez strażników miejskich. Życie pokazuje jednak, że sytuacja niewiele się zmienia.

Więcej w 31 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    codzienniebywamwkolbiewidzewszystko

    Macie racje, lepiej niech te śmieci trafiają do pobliskich lasów, przydrożnych rowów i chodników niż w wyznaczone do tego punkty.. a widziałem jak te Straszaki miejskie robiły tam zdjęcia przy tych koszach hehehe.