Reklama

Koncert 25 głosów

Opublikowano:
Autor:

Koncert 25 głosów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (8 stycznia) w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika w Przedborzu odbył się koncert kolęd. Najpiękniejsze świąteczne utwory zaprezentował chór z Woli Baranowskiej.

„A wszystko zaczęło się od wiatraka” - napisała do naszej redakcji Joanna Gros, która poinformowała o tym wydarzeniu. Szczerze mówiąc, bardzo nas tym zaintrygowała. Jak się okazało, członkowie Stowarzyszenie Inkubator Inicjatyw Passa z Przedborza poznali przedstawicieli Chorus Familiaris z Woli Baranowskiej podczas wręczania nagród za realizację i promocję projektów z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. - Po prostu coś nam kazało się do nich przysiąść – tłumaczyła Joanna Gros. - W niezobowiązującej rozmowie padło hasło: „a może przyjechalibyście do nas zaśpiewać?”. I w tym momencie zaczęła się pisać nowa historia naszej znajomości i współpracy, a coś mi mówi, że będzie ona bardzo owocna - dodała kobieta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE