Reklama

Komendat policji tłumaczył się radnym z... niepunktualnego zegara na budynku komendy w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Komendat policji tłumaczył się radnym z... niepunktualnego zegara na budynku komendy w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na policji czas płynie inaczej - tak ponoć twierdzą niektórzy aresztanci... Swoje zdanie na ten temat ma także zegar umiejscowiony na budynku Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Czas odmierza własnym tempem.

Sprawa ta została poruszona w czasie kwietniowej sesji Rady Gminy w Niwiskach. - Ten zegar byście wyremontowali - zasugerował jeden z radnych. -  Ile razy tamtędy jadę, nigdy nie wskazuje właściwej godziny - dodał samorządowiec.

Sugestia ta została skierowana do obecnego na sesji Stanisława Babuli, komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

- Zegar był wyremontowany przy okazji modernizacji całej jednostki - tłumaczy szef kolbuszowskich policjantów. - To prawda, nieco spóźnia. Pan, który się nim zajmował, miał wypadek i dosyć długo leżał w szpitalu, a dyżurni nie bardzo chcą go nakręcać, bo... bo się bardzo tłucze w nocy - wyjaśnił mundurowy.

Szczera argumentacja wywołała rozbawienie zebranych. - Pan, który się nim zajmował, do pracy już wrócił, dostanie kolejny punkt obowiązków do realizacji - zapewnił policjant.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE