Reklama

Kolejny krokodyl w Kolbuszowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejny krokodyl w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W grudniu zakończą się prace na ul. Parkowej. Przebudowa traktu to pierwsze zadanie realizowane w ramach projektu polegającego na zagospodarowaniu terenów wzdłuż rzeki Nil.

Do tej pory ułożono nową nawierzchnię z kostki betonowej z wykonaniem separacji ruchu pieszych i rowerzystów. Wyremontowano kładkę nad Nilem i wymieniono balustrady. Wzdłuż Szkoły Podstawowej nr 1 postawiono ogrodzenie z cegły klinkierowej (z furtką i bramą wjazdową na teren szkoły). - Pojawiło się też nowe oświetlenie led zintegrowane z ogrodzeniem. Będzie to 8 sztuk lamp parkowych ocynkowanych - wyliczają przedstawiciele kolbuszowskiego magistratu.


 

Kolejny etap prac będzie obejmował montaż przęseł przy ogrodzeniu, wykonanie murka ozdobnego z cegły klinkierowej z siedziskami z elementów drewnianych przy ogródku jordanowskim. Dodatkowo zamontowany zostanie infomat, stojak na rowery oraz figurka krokodyla.

 


 

Ponadto rozpoczęły się prace przy wykonaniu nawierzchni utwardzonej ciągów pieszych od ulicy Parkowej do cmentarza parafialnego. Teren jest równany. Po rewitalizacji powstanie tu nowe miejsce do spacerowania i rekreacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE