Reklama

Kolbuszowskie ogródki działkowe wyróżnione w ogólnopolskim konkursie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolbuszowskie ogródki działkowe wyróżnione w ogólnopolskim konkursie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rodzinny Ogród Działkowy „Prefabet” z Kolbuszowej otrzymał w ogólnopolskim konkursie tytuł „ROD 40-lecia PZD” przyznawany przez Krajowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców. W całej Polsce tylko dziesięć ogrodów otrzymało takie wyróżnienie.

Krajowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców 24 września rozstrzygnął konkursu ROD 40-lecia PZD

- Uznając szczególne zaangażowanie w kontynuowanie i rozwój tradycji ogrodów działkowych w Polsce oraz wdrażanie celów i realizację zadań związku, programów PZD, a także promocję ruchu działkowego i PZD, Krajowy Zarząd PZD przyznał tytuł „ROD 40-Lecia PZD” dziesięciu ogrodom w Polsce, w tym Rodzinnemu Ogrodowi Działkowemu PREFABET w Kolbuszowej

- czytamy w komunikacie.

Jest to jedyny ogród z województwa podkarpackiego, który otrzymał tak zacne wyróżnienie i stał się wizytówką Kolbuszowej oraz całego Podkarpacia w tak szerokim gronie, jakim jest społeczność działkowa w Polsce.

Wręczenie pamiątkowego dyplomu i pucharu odbyło się 30 września, podczas Krajowych Dni Działkowca. Ogród podczas uroczystości reprezentował prezes Andrzej Chmielowski wraz z panią Lucyną Puzio wieloletnią działkowiczką ROD „Prefabet”.

W imieniu całego zarządu ROD „Prefabet”, prezes Andrzej Chmielowski podziękował wszystkim swoim działkowiczom za wkład, prace i zaangażowanie jakie wnoszą na rzecz ogrodu, a także wszystkim, którzy wspierają ogród oraz podejmowane w nim inicjatywy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy