Reklama

Kolbuszowski Klub Nordic Walking na spotkaniu treningowym

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowski Klub Nordic Walking na spotkaniu treningowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowski Klub Nordic Walking zorganizował 17 lipca br. na stadionie w Weryni spotkanie treningowe, które traktowane jest jako wspólny marsz treningowy w pucharowej lokalizacji i „rywalizacji”.

Zgodnie z kalendarzem Podkarpackiego Pucharu Nordic Walking w dniu 18 lipca br. miały się odbyć zawody w Kolbuszowej. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną etap ten odbywał się ”wirtualnie”- podobnie jak zawody w Bliznej (etap I).

- Kijkarze mieli do pokonania trasę o długości 2,5 km i w zależności od wybranego i zadeklarowanego dystansu pokonywali ją 2 (5 km) lub 4 razy (10 km). Trasa wiodła leśnym duktem i na małym odcinku chodnikiem i drogą asfaltową. Mimo braku pomiaru czasu zawodnicy starali się pokonać trasę szybkim tempem- dopingowani byli przez komary - czytamy na stronie kolbuszowskiego magistratu.

Na trasę wyruszyli nie tylko zawodnicy z Kolbuszowej, ale także z zaprzyjaźnionych klubów z Horyńca Zdroju, Leżajska, Rzeszowa i Mielca oraz wprawiający się w sportowej rywalizacji reprezentanci z Porąb Dymarskich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE