Reklama

Reklama

Kolbuszowska kasa zamknięta. Co teraz?

Opublikowano: wt, 26 sty 2021 12:10
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Kolbuszowska kasa zamknięta. Co teraz? - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kasa przy ulicy Piekarskiej w Kolbuszowej została zamknięta. Gdzie teraz mieszkańcy mogą zapłacić?

Reklama

Radny Julian Dragan na sesji rady miejskiej 28 grudnia dopytywał, co z kasą przy ul. Piekarskiej w Kolbuszowej. Jak dodał, mieszkańcy, załatwiając sprawy między innymi z odebraniem worków na odpady, mogli przy okazji dokonać wpłat.

- Dlaczego została zlikwidowana?

- dopytywał samorządowiec z Weryni.

Kasa została zamknięta 1 grudnia 2020 roku. 

Jacek Mroczek, skarbnik gminy Kolbuszowa, wytłumaczył, dlaczego zapadła taka decyzja.  Została przeanalizowana między innymi liczba obsługiwanych tam osób jak i kwoty wpływów. Przedstawiciel magistratu nadmienił, że pracująca tam kasjerka przechodzi na emeryturę. Samorządowcy doszli do wniosku, że biorąc pod uwagę wymienione okoliczności, punkt kasowy przy ul. Piekarskiej zostanie zamknięty. 

- Wszystkie operacje kasowe będą prowadzone w kasie urzędu. Dalej przy Piekarskiej będzie pełna obsługa związana z gospodarką odpadami

- wyjaśniła skarbnik.

Teraz wpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz wpłaty podatkowe mieszkańcy mogą dokonać w formie elektronicznej w postaci przelewu bankowego bądź w kasie urzędu przy ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.