Reklama

Kolbuszowscy policjanci kontrolują sklepy, restauracje i siłownie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kolbuszowa

Kolbuszowscy policjanci kontrolują sklepy, restauracje i siłownie - Zdjęcie główne

Policjanci kontrolują m.in. sklepy czy siłownie. | foto KPP Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci przypominają, że nadal obowiązują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Funkcjonariusze codziennie kontrolują lokale gastronomiczne, siłownie i placówki handlowe pod kątem przestrzegania zaleceń sanitarnych. Apelujemy o rozsądek i odpowiedzialność w trosce o życie i zdrowie nas wszystkich.

Policjanci z KPP w Kolbuszowej przypominają, że w komunikacji miejskiej, urzędach, czy placówkach handlowych, mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Kolbuszowscy policjanci codziennie kontrolują m.in. obiekty handlowe i gastronomiczne pod kątem przestrzegania obostrzeń. Podczas kontroli policjanci rozmawiają z mieszkańcami na temat zagrożeń związanych z Covid-19 oraz przypominają o podstawowych zasadach sanitarnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa.

- Osoby nieprzestrzegające zasad związanych z przeciwdziałaniem Covid-19 muszą się liczyć z konsekwencjami. Za nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa grozi grzywna w drodze mandatu karnego, nakładana na podstawie art. 116 par. 1a Kodeksu Wykroczeń, której wysokość wynosi do 500 zł

- zaznacza kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

- Apelujemy o rozsądek i odpowiedzialność w trosce o życie i zdrowie nas wszystkich. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz innych stosując się do obowiązujących obostrzeń

- dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy