Reklama

Kolbuszowscy policjanci dla pokrzywdzonych. Rusza coroczna akcja

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Kolbuszowscy policjanci dla pokrzywdzonych. Rusza coroczna akcja - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rusza "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" od poniedziałku (22 lutego). Inicjatywa ta jest koordynowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Jaki jest jej cel?

Akcja ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby ofiar przestępstw oraz udzielenie im skutecznej pomocy. W działania włączają się również kolbuszowscy policjanci.

Obchody mają zwrócić uwagę na  potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Jedną z form pomocy są bezpłatne porady prawne udzielane m.in. w jednostkach policji

- informuje Podkarpacka Policja.


Jak co roku,  w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej będzie można uzyskać pomoc prawną od policjantów.

Od 22 do 28 lutego Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej  funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego będą pełnić dyżury. Osoby chętne, które się zgłoszą, będą mogły uzyskać poradę, jak również dowiedzieć się, do jakich podmiotów mogą zgłosić się o pomoc materialną i niematerialną finansowaną z Funduszu Sprawiedliwości.

Więcej informacji uzyskać można TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy