Reklama

Kolbuszowa. W piątek, 3 maja, odbędą się uroczystości związane z 228. rocznicą uchwalenia Konstytucji

Opublikowano: wt, 30 kwi 2019 19:00
Autor:

Kolbuszowa. W piątek, 3 maja, odbędą się uroczystości związane z 228. rocznicą uchwalenia Konstytucji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obchody rozpoczną się o godz. 8 pobudką z Orkiestrą Dętą MDK na rynku i osiedlach w Kolbuszowej. O

O godz. 9.45 odbędzie się zbiórka na placu parkingowym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej, skąd uczestnicy uroczystości przemaszerują na cmentarz parafialny. Tam, przy obelisku strażaków, złożą kwiaty. Następnie udadzą się do kolegiaty, gdzie o godz. 10.30 odbędzie się msza święta. Po niej, uczestnicy przemaszerują do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Tam przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja zostaną złożone kwiaty. O godz. 12 rozpocznie się natomiast uroczysta akademia. Wygłoszony zostanie okolicznościowy referat oraz montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów ZSA-E w Weryni.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.