Reklama

KOLBUSZOWA. Utrudnienia przy cmentarzu. Gdzie zostawić auto?

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Utrudnienia przy cmentarzu. Gdzie zostawić auto?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Dzień Wszystkich Świętych (1.11) największe utrudnienia w ruchu drogowym w powiecie mogą wystąpić w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej.

Policjanci przypominają, że na tej ulicy parkować należy tylko z prawej strony. - Na terenie miasta możemy skorzystać też z alternatywnych parkingów m.in. na rynku, na placu targowym przy ul. Zielonej, a także obok pływalni krytej „Fregata” - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej. 

W pozostałych miejscowościach parkingi dla pojazdów znajdują się głównie przy cmentarzach i kościołach. Parkować będzie można również na wyznaczonych placach.

- Pamiętajmy aby parkować swój samochód w sposób nie utrudniający jazdy innym pojazdom, a także w bezpiecznej odległości od innych pojazdów tj. zapewniającej możliwość bezpiecznego wsiadania i wysiadania samochodu - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji. 

Wszystkim pieszym poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, policjanci przypominają o obowiązku noszenia odblasków. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi kara grzywny do 100 złotych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE