Reklama

KOLBUSZOWA. Policja o sobotnim wypadku przy komendzie

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Policja o sobotnim wypadku przy komendzie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (21 marca) ok. 8.30. Mieszkaniec gminy Kolbuszowa trafił do szpitala, po tym jak został potrącony przez kierowcę volkswagena.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku kolbuszowskiego rynku, potrącił 64-letniego mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

- W ratowanie życia mężczyzny zaangażował się wracający ze służby funkcjonariusz straży pożarnej, który przejeżdżał obok. Strażak zatrzymał się i udzielał mężczyźnie pierwszej pomocy do czasu przyjazdu służb ratunkowym na miejsce - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej.

Pieszy z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował volkswagenem, był trzeźwy.

- Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - dodaje przedstawicielka policji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE