Reklama

KOLBUSZOWA. Parkomaty już oznaczone. Jak z nich korzystać?

Opublikowano: sob, 2 lis 2019 16:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Coraz bliżej wprowadzenia płatnej strefy parkowania w centrum Kolbuszowej. Ile trzeba będzie zapłacić za pozostawienie auta na kolbuszowskim rynku?

Trzy urządzenia ustawione na Placu Wolności, zostały już przygotowane do uruchomienia. Wciąż jednak nie są aktywne.

Na parkomatach umieszczono instrukcję jak z nich korzystać. Po naciśnięciu zielonego przycisku należy wprowadzić numer rejestracyjny samochodu. Co ważne, musimy to zrobić niezależnie od tego, czy auto zostawiamy na maksymalnie 30 minut (pół godziny parkowania jest darmowe - tylko raz dziennie), czy na dłuższy czas. 
Opłatę należy uiścić wrzucając monety lub płacąc zbliżeniowo kartą. Parkomat przyjmuje nominały: 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł i 5 zł. Co ważne, urządzenie nie wydaje reszty. 

Parkowanie płatne będzie obowiązywać w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Opłata będzie wynosić 1 zł za pierwszą i każdą kolejną godzinę.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE