Reklama

Kolbuszowa. Parking przy dawnym Tesco dostępny na Wszystkich Świętych?

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Parking przy dawnym Tesco dostępny na Wszystkich Świętych? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zbliżający się 1 listopada zgromadzi wiele osób chcących modlić się przy grobach swoich bliskich. Co za tym idzie wzmożony ruch i problem z miejscami parkingowymi dotknie wielu kierowców.

Mieszkańcy martwią się o dostępność miejsc do zaparkowania przy cmentarzu parafialnym w Kolbuszowej. - W ubiegłych latach można było zaparkować przy Tesco. Teraz jak je zamknęli to będzie ogromny problem z miejscem do postoju - mówi nasz Czytelnik. 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z kolbuszowskim magistratem. Jak informuje Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej 
i Budownictwa w UM w Kolbuszowej władze samorządowe zwróciły się w tej sprawie do właścicieli placu. 

Kierownik Lis zapewnia, że od środy (30 listopada) parking przy dawnym Tesco w Kolbuszowej będzie otwarty dla wiernych chcących pozostawić tam swój samochód. Jak dodaje nasza rozmówczyni właściciele zwrócili uwagę na to, aby użytkownicy parkingu pozostawili po sobie porządek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE