Reklama

KOLBUSZOWA. Martwy mężczyzna leżał w swoim domu przez kilka dni

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Martwy mężczyzna leżał w swoim domu przez kilka dni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Martwy mężczyzna leżał w swoim domu w Kolbuszowej najprawdopodobniej przez kilka dni. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwali policję.

Jak informuje Tomasz Chudzik, prokurator, w sobotę, 8 lutego, na ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej, w jednym z domów został znaleziony martwy 65-latek. Prokurator wyjaśnia, że zaniepokojeni sąsiedzi, którzy nie widzieli mężczyzny od kilku dni, powiadomili służby. Przy pomocy straży pożarnej udało się dostać do mieszkania denata. Jak nadmienia przedstawiciel kolbuszowskiej prokuratury, ciało zmarłego mieszkańca Kolbuszowej wskazywało, że nie żył już od kilku dni.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny śmierci mężczyzny. Sekcja zwłok na zlecenie prokuratora odbyła się w poniedziałek, 10 lutego o godz. 15.

To już kolejny przypadek znalezienia martwego mężczyzny w powiecie kolbuszowskim. Przypomnijmy, że ciało 54-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Raniżów, znaleziono 31 stycznia w Korczowiskach. Kolejnego nieżywego mężczyznę znaleziono 5 stycznia w polu ok. 150 metrów od jego domu w Rusinowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE