Reklama

Kolbuszowa. Łącznik z niedoskonałościami

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Łącznik z niedoskonałościami  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z końcem czerwca na biurku Jana Zuby, burmistrza Kolbuszowej, pojawiła się kolejna interpelacja od radnego Józefa Fryca. Czego oczekuje od magistratu samorządowiec?

Interpelacja kolbuszowskiego radnego została napisana po licznych sugestiach ze strony mieszkańców. Zwracając się do włodarza gminy, prosi on o zlecenie dokumentacji na wykonanie w pierwszej kolejności oświetlenia na ul. Mickiewicza (łącznik pomiędzy ul. Bytnara).

Radny Józef Fryc zwraca uwagę na to, iż ta ulica nie jest utrzymana w przyzwoitym porządku. Jak pisze, w dalszym ciągu nie jest utwardzona. Zdarza się, że zarośnięta jest trawą, rzadko kiedy sprzątana i nie ma tam oświetlenia. Fryc sygnalizuje, że mieszkańcy tego odcinka byli kilkakrotnie zapewniani o pracach, które zostaną tam wykonane.

Zdaniem samorządowca sporządzenie dokumentacji i wykonanie w nowej formie oświetlenia ul. Bytnara jest konieczne. Jak czytamy w uzasadnieniu, znajdujące się tam drzewa wymagają corocznego przycięcia. Znajdujące się wśród nich lampy uliczne do końca nie spełniają swojej funkcji, ponieważ w większości oświetlają korony drzew, a ulica zostaje zacieniona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE