Reklama

KOLBUSZOWA. Handel tylko na Wolskiej. Co można kupić na targowisku?

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Handel tylko na Wolskiej. Co można kupić na targowisku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do końca maja, we wtorki i soboty, czynny będzie plac targowy przy ul. Wolskiej (obok stadionu) w Kolbuszowej. Tzw. "zielony rynek" wciąż pozostaje zamknięty.

Na targowisku przy ulicy Wolskiej będzie można handlował wyłącznie produktami rolno-spożywczymi, sadzonkami warzyw i kwiatów oraz krzewami i drzewkami ozdobnymi. Nie kupimy tam więc m.in. butów, odzieży czy firanek, jak było to przed wprowadzeniem ograniczeń związanych z koronawirusem. 

Dlaczego zdecydowano o tym, żeby pozostawić otwarte targowisko tylko w tym miejscu? Jak czytamy na stronie magistratu, duża powierzchnia placu umożliwia zapewnienie bezpiecznej odległości między stoiskami handlowymi oraz odległości między klientami.

- Powyższe wymagania są trudne do spełnienia na placu handlowym przy ul. Zielonej, wobec czego będzie on całkowicie zamknięty do odwołania

- czytamy w informacji, pod którą podpisał się Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej.

Pamiętaj o tym, że:

  • towar może podawać wyłącznie sprzedawca
  • przy jednym stoisku handlowym mogą znajdować się maksymalnie trzy osoby w odległości po 2 m od siebie
  • cały czas obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE