Reklama

Reklama

KOLBUSZOWA GÓRNA. Łącznik dwóch dróg prawie gotowy. Kiedy otwarcie?

Opublikowano: 14 listopada 2019 18:09
Autor:

KOLBUSZOWA GÓRNA. Łącznik dwóch dróg prawie gotowy. Kiedy otwarcie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa procedura odbiorowa nowej drogi, która ma być łącznikiem krajowej drogi nr 9 i drogi wojewódzkiej w kierunku Sędziszowa Małopolskiego.

Jak informuje Aldona Gujda, rzecznik prasowy Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, we wtorek, 12 listopada odbyła się kontrola Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

- Została ona przeprowadzona celem uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla przepustu pod koroną drogi z funkcją przejścia dla zwierząt oraz mostu na potoku Górnianka - wyjaśnia przedstawicielka PZDW. 

Uzyskanie formalnych dokumentów umożliwiających dopuszczenie do ruchu nowo wybudowanego odcinka drogi 987 planowane jest do końca listopada. Jak informuje Andrzej Szpala, kierownik budowy, wszystkie prace zostały zakończone.

Do zrobienia pozostają jeszcze drobne prace wykończeniowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  Waldek

  Dla zwierzątek jest, a CHODNIKA NIE MA!!! Ktoś chory na umyśle to projektował? Łącznik, który za kilka dni otworzą to bubel. Jest ścieżka rowerowa, a chodnika brak. Brak też przejść dla pieszych (i przejazdów dla rowerów również) w miejscu, gdzie krzyżuje się droga gminna i wiele osób chodzi do miasta z Górnej...

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Mat

  I kolejna obwodnica, teraz to już samochodu w Kolbuszowej nie zobaczy.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  choddnik

  gratulujemy łacznik im michałą karkuta gotowy