Reklama

Kolbuszowa. W środę ostatni dzień rekolekcji ks. Dominika Chmielewskiego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Parafia św. Brata Alberta w Kolbuszowej

Kolbuszowa. W środę ostatni dzień rekolekcji ks. Dominika Chmielewskiego - Zdjęcie główne

foto Parafia św. Brata Alberta w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (16 czerwca) odprawione zostanie ostatnie nabożeństwo, w którym w ramach głoszonych rekolekcji w Kolbuszowej, kazanie wygłosi ks. Dominik Chmielewski.

Rekolekcje w Parafii pw. św. Brata Alberta w Kolbuszowej rozpoczęły się w niedzielę (13 czerwca). W środę, w ramach spotkań z ks. Dominikiem Chmielewski, o godz. 19 odbędzie się ostatnie nabożeństwo z udziałem tego duchownego.


ZOBACZ TAKŻE: Wystawa Luigi Priore w Cmolasie. Spotkaj się z włoskim artystą

 
Nabożeństwo będzie można na żywo śledzić na kanale kolbuszowskiej parafii.

Ksiądz Dominik Chmielewski pochodzi z Bydgoszczy. Przez wiele lat trenował karate. Studiował teologię i filozofię. W 1995 roku uczestniczył w pielgrzymce do Medjugorie. Tam doznał wstrząsu duchowego. W efekcie podjął decyzję o wstąpieniu do zakonu. W 2005 roku został wyświęcony na kapłana. 

Duchowny jest autorem licznych książek i publikacji. Prowadzi kanał na YouTube.

Jest opiekunem duchowym wspólnoty Wojownicy Maryi. Jest to maryjna wspólnota męska, która zawiązała się podczas odbywających się cyklicznie otwartych spotkań formacyjnych dla mężczyzn. Odbywają się one w Lądzie.

 
Ks. Dominik Chmielewski - Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy