Reklama

Kolbuszowa. Brak flag miejskich w czasie obchodów Dni Kolbuszowej poruszył naszego Czytelnika

Opublikowano:
Autor:

 Kolbuszowa. Brak flag miejskich w czasie obchodów Dni Kolbuszowej poruszył naszego Czytelnika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Mam wrażenie, że mieszkańcy nawet nie wiedzą, że taka flaga istnieje, bo jedna flaga wisząca przed urzędem nie przykuwa żadnej uwagi. Uważam, że barwy miasta powinny być eksponowane częściej, a Dni Kolbuszowej są idealną do tego okazją - pisze Czytelnik w mailu. Ponadto zastanawia się, dlaczego tak małą uwagę przykłada się do eksponowania symboli  naszego miasteczka.

W kolejnym mailu, który otrzymaliśmy już po Dniach Kolbuszowej, ten sam Czytelnik wyraził swoje oburzenie, ponieważ flagi miasta nie pojawiły się na ulicach, a zamiast tego powiewało kilka flag polskich.

 

Jak to jest z tymi flagami, w tym naszą kolbuszowską?  Dlaczego flagi miejskie nie pojawiły się na dniach Kolbuszowej? Postanowiliśmy zapytać w Urzędzie Miasta.

 

- W czasie Dni Kolbuszowej organizowane były uroczystości związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tego względu miasto zdobiły flagi narodowe. W przyszłorocznych obchodach Dni Kolbuszowej flagi Kolbuszowej będą należycie eksponowane - pada odpowiedź z urzędu miasta.

 

 Dlaczego tak małą uwagę przykłada się do eksponowania symboli miasta?

 

- Symbole miasta umieszczane są na wszystkich wydawanych przez Urząd publikacjach oraz materiałach promocyjnych. Symbole miasta są również eksponowane w czasie trwania imprez organizowanych przez miasto oraz umieszczane w materiałach filmowych o gminie - odpowiada urząd.

 

Więcej w aktualnym Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE