Reklama

Reklama

Kierowca nie reagował na podawane przez funkcjonariuszy sygnały świetlne i dźwiękowe

Opublikowano: 28 lutego 2019 18:00
Autor: Dominika Garbacka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Niemal cztery promile alkoholu miał kierowca opla, który w piątek uciekał przed policyjnym radiowozem. Z kolei 26-letni mieszkaniec gminy Niwiska, który, prawdopodobnie kierując audi, wjechał do przydrożnego rowu, wydmuchał prawie dwa promile.

Reklama

W ubiegły piątek (22 lutego) policjanci w Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kolbuszowskiej jednostki zauważyli w Nowej Wsi kierowcę opla astry, który jechał całą szerokością jezdni. -Kierowca nie reagował na podawane przez funkcjonariuszy sygnały świetlne i dźwiękowe nakazujące zatrzymanie pojazdu. Mundurowi zajechali drogę kierującemu oplem, uniemożliwiając mu dalszą jazdę - informuje podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

 

Wydmuchał cztery promile

Jak dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej komendy, 42-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało 3,96 promila alkoholu w jego organizmie. Sprawdzenia w policyjnych  systemach informatycznych wykazały również, że mężczyzna ma orzeczony sądownie zakaz prowadzenia pojazdów. Razem z 42-latkiem podróżował nietrzeźwy 19-latek. Mężczyźni zostali doprowadzeni do budynku kolbuszowskiej jednostki.

Pijany w rowie

Z kolei w sobotę (23 lutego) około godz. 5 policjanci interweniowali w Kolbuszowej Dolnej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego z udziałem audi. - Jak ustalili policjanci, obok znajdującego się w przydrożnym rowie audi stał 26-letni mieszkaniec gminy Niwiska - wyjaśnia podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza. Mężczyzna w trakcie wykonywanych czynności poinformował policjantów, że to on kierował audi. Badanie wykazało 1,84 promila alkoholu w jego organizmie. Audi zabezpieczono na policyjnym parkingu.

W obydwu sprawach w kolbuszowskiej jednostce prowadzone są postępowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.