Reklama

Kiepski żart z szyjących maseczki. Ktoś się podszywa pod Korso

Opublikowano: czw, 2 kwi 2020 15:05
Autor:

Kiepski żart z szyjących maseczki. Ktoś się podszywa pod Korso - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Uwaga! Osoby szyjące maseczki ochronne mogą spodziewać się kontroli Sanepidu - tak brzmi tytuł artykułu na korokolbuszowskie.pl, którego zdjęcie krąży wśród mieszkańców Kolbuszowej. To czyjś głupi żart! Nie daj się nabrać.

Na fotografii widać przeglądarkę otwartą na stronie naszego portalu. Tytuł mówi o planowanej kontroli, ale w pasku adresu widać, fragment oryginalnego nagłówka. 

- Ktoś podmienił tytuł, wykorzystując tę samą czcionkę, którą mamy na stronie - mówi Joanna Serafin, redaktor naczelna portalu. - Ten głupi żart może spowodować, że niektóre osoby, które zaangażowały się w szycie maseczek, mogą zrezygnować z udziału w tej szczytnej i bardzo potrzebnej akcji. Niestety dotarcie do twórcy tego fotomontażu jest mało możliwe. Nawet jeżeli miał to być tylko żart z okazji 1 kwietnia, to był on zupełnie nieudany - dodaje przedstawicielka portalu. 

Jeszcze dzisiaj (2 kwietnia) skontaktowaliśmy się z Barbarą Dudzińską, szefową kolbuszowskiego sanepidu, która potwierdziła, że żadne kontrole osób szyjących maseczki nie były i nie są planowane. Jak powiedziała pani inspektor, osoby zaangażowane w tę akcję robią po prostu dobrą robotę. 

Tutaj można zobaczyć oryginalny materiał, który został sprytnie zmieniony: Kolejne 5 zakażeń KORONAWIRUSEM na Podkarpaciu. Skąd są chorzy?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE