Reklama

Kiedy wybory przewodniczącego osiedla numer 3 w Kolbuszowej?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Kiedy wybory przewodniczącego osiedla numer 3 w Kolbuszowej? - Zdjęcie główne

Jan Warzocha zmarł 13 listopada 2021 roku. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po śmierci Jana Warzochy, Osiedle nr 3 w Kolbuszowej czekają wybory nowego przewodniczącego.

Jan Warzocha zmarł 13 listopada 2021 roku w wieku 61 lat. Przez ponad 10 lat pełnił on funkcję przewodniczącego zarządu Osiedla Mieszkaniowego nr 3 w Kolbuszowej.

 
 

Zgodnie ze statutem osiedla w przypadku odwołania, rezygnacji lub śmierci przewodniczącego zarządu osiedla, lub członka zarządu osiedla, zebranie mieszkańców osiedla przeprowadza wybory uzupełniające. W takim przypadku zebranie mieszkańców osiedla zwołuje burmistrz Kolbuszowej.

- Mamy na to pierwszy kwartał, aby przeprowadzić wybory. To mieszkańcy podczas spotkania osiedla nr 3 wybiorą nowego przewodniczącego

- poinformował Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. Do wyborów może dojść w lutym, o ile obostrzenia związane z Covid-19 nie pokrzyżują planów urzędu. 

Osoba, która będzie się starać o stanowisko przewodniczącego, musi przede wszystkim lubić współpracować z ludźmi i angażować się w sprawy mieszkańców. - Osoba, która budzi zaufanie i na którą chętnie zagłosują mieszkańcy - dodaje burmistrz miasta. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy