Reklama

Kiedy Pierwsze Komunie Święte w powiecie kolbuszowskim?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy Pierwsze Komunie Święte w powiecie kolbuszowskim?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komunie Święte nie odbędą się w maju. Spowodowane jest to wystąpieniem pandemii koronawirusa. Kiedy dzieci przystąpią do tego sakramentu?

Jak informuje ks. Tomasz Lis, rzecznik prasowy Diecezji Sandomierskiej, biskup nie podał jeszcze konkretnej daty komunii. Podkreśla on, że na chwilę obecną należy uzbroić się w cierpliwość

Parafia Raniżów w swoich ogłoszeniach parafialnych także wspomniała o nowych terminach. - Przypominamy rodzicom, że termin Pierwszych Komunii Świętych będzie ogłoszony po rozpoczęciu nauki w szkole, decyzja biskupa. Proszę zachować cierpliwość - czytamy na stronie internetowej raniżowskiej parafii.

Na chwilę obecną ani Diecezja Sandomierska, ani Diecezja Rzeszowska nie podały konkretnych terminów uroczystości. Najbliższą parafią, która podała wstępny, możliwy termin jest parafia Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, która należy do Diecezji Tarnowskiej. - Wstępnie ustaliliśmy termin na pierwszą niedzielę października (przecież nie wiemy, jak bieżąca sytuacja rozwinie się za kilka miesięcy) - poinformowała parafia Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Zatem uroczystość Pierwszej Komunii Świętej miałaby odbyć się 4 października.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE