Reklama

Reklama

Katarzyna Cesarz oficjalnie radną. Co ślubowała? [WIDEO]

Opublikowano: pt, 29 sty 2021 13:45
Autor: | Zdjęcie: Katarzyna Cesarz w trakcie ślubowania. Fot. Powiat Kolbuszowski

Katarzyna Cesarz oficjalnie radną. Co ślubowała? [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto Katarzyna Cesarz w trakcie ślubowania. Fot. Powiat Kolbuszowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podczas czwartkowej (28 stycznia) sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego, Katarzyna Cesarz, nowa radna, złożyła ślubowanie.

Reklama

Ślubowanie odbyło się na początku sesji zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej

- Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny, wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej. Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg"

- przeczytała treść ślubowania nowa przedstawicielka mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. 

Katarzyna Cesarz startowała w 2018 roku w wyborach z Komitetu Wyborczego Wyborców Wasze Zaufanie. Z tej samej listy do rady powiatu dostali Grzegorz Romaniuk, Mieczysław Maziarz i Lucjan Wilk. Zagłosowały na nią 202 osoby. 

Fot. Archiwum KWW Gmina Kolbuszowa Nasz Dom

Komitet stawiał przed sobą takie cele:

 

Katarzy Cesarz w radzie zajęła miejsce po Mieczysławie Maziarzu, który zmarł 5 grudnia 2020 roku. Po śmierci samorządowca komisarz musiał stwierdzić wygaśnięcie jego mandatu. Zrobił to 16 grudnia.

Następnie zwrócił się do Katarzyny Cesarz, która uzyskała kolejno największą liczbę głosów, z pytaniem, czy obejmie tę funkcję. Mieszkanka Weryni się zgodziła. 

Katarzyna Cesarz urodziła się  w 1971 r. w Rzeszowie. Ukończyła studia artystyczne w Zielonej Górze. Obecnie pracuje jako kustosz Muzeum im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Wcześniej kierowała wydziałem promocji w kolbuszowskim starostwie. 

Od 2010 roku jest wiceprezesem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Werynia.

Od 2019 r. tworzy w autorskiej pracowni artystycznej ,,Twórczej Doświadczalni Te De”. Prace jej znajdują się w kolekcjach prywatnych osób oraz Galerii Miejskiej prowadzonej przez kolbuszowską bibliotekę. 

Zobacz nagranie: Katarzyna Cesarz oprowadza po swojej wystawie "Emocjonalny Ślad" 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  bubu

  Rzeczywiście nie ma takiego KWW wystarczy poparzteć a plakat...

 • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Król

  CESARZ to brzmi dumnie

 • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  rządzący

  Niema i nie było takiego komitetu jak "Komitet Wyborczy Wyborców Wasze Zaufanie" szanowni redaktorzy KORSO, ale Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Kolbuszowa NASZ DOM. Zapewne nie puścicie tego wpisu.