Reklama

Kanalizacja w Wilczej Woli za grube miliony. Planowana inwestycja zainteresowała czterech wykonawców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: K. Ząbczyk

Kanalizacja w Wilczej Woli za grube miliony. Planowana inwestycja zainteresowała czterech wykonawców - Zdjęcie główne

Nowa sieć kanalizacyjna powstanie w Wilczej Woli. | foto K. Ząbczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W przetargu na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Wilczej Woli (przysiółek Pniaki) zgłosiło się czterech zainteresowanych.

Zamówienie dotyczy budowy sieci kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej z pompownią ścieków oraz przyłączem elektrycznym. Gmina Dzikowiec na całe zadanie chce wydać niespełna 2,3 mln złotych.

Generalny remont

Prace w Wilczej Woli będą polegały na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, montażu rurociągu tłocznego, budowie pompowni ścieków i przyłącza elektroenergetycznego wraz z utwardzeniem, ułożeniem kostki wokół obiektu oraz ogrodzeniem przyległego terenu. 

Firma, która wygra przetarg, będzie miała czas na realizację zadania do 15 maja 2024 roku. Przy wyborze oferty będzie brana pod uwagę w pierwszej kolejności cena, a następnie okres gwarancji i rękojmi. 

Ponadto zainteresowani realizacją inwestycji musieli wykazać, że wykonali co najmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie lub przebudowie sieci kanalizacji sanitarnej o wartości nie mniejszej niż 1,8 mln zł.

Czterech chętnych

W postępowaniu przetargowym wpłynęły cztery oferty. Najdrożej swoją pracę wyceniła spółka Santex z Sędziszowa Małopolskiego (2 mln 377 tys. zł). Najtańsza oferta wpłynęła z kolei od miejscowej firmy usługi wod-kan Grzegorz Reguła z Nowego Dzikowca. Ten wykonawca zaproponował wykonanie zadania za 1 mln 198 tys. zł. Wszyscy zainteresowani wyznaczyli 60-miesięczny okres gwarancji. 

Oznacza to, że większość wykonawców zmieściła się w budżecie, który gmina planuje wydać na budowę kanalizacji. Która z ofert zostanie wybrana? Tego na razie nie wiadomo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy