Reklama

Jest wyrok. Gmina zapłaci odszkodowanie?

Opublikowano:
Autor:

Jest wyrok. Gmina zapłaci odszkodowanie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czasem jedno wydarzenie potrafi zmienić całe nasze życie. Boleśnie przekonała się o tym pani Krystyna, mieszkanka Komorowa, która na skutek wypadku ma niesprawną rękę i odczuwa silny ból kolana. Winą za swój stan zdrowia kobieta obciąża gminę Cmolas. Po czterech latach jej stronę poparł też Sąd Rejonowy w Kolbuszowej.

Przenieśmy się na chwilę w czasie. Mamy rok 2012. Dokładnie 7 lipca. Pełnia lata. Ciepły, słoneczny dzień. Pani Krystyna, mieszkanka Komorowa, postanawia pojechać w odwiedziny do chorej babci swojego męża. Starsza pani mieszka w Cmolasie. Komorowianka siada na swój skuter i rusza w drogę. - Był wtedy upalny dzień. Droga równiuteńka, widoczność bardzo dobra – zaczyna swoją opowieść kobieta. - Jechałam drogą asfaltową w tak zwanej okolicy „Pańskie Pole”, gdy nagle, kilka metrów przede mną zobaczyłam, że  a całą szerokość asfaltu jest zrobione wycięcie. Ubytek był wysypany tłuczniem. Wystraszyłam się, ale jakoś udało mi się go przejechać – wspomina pani  rystyna. Niestety, okazało się, że nie było to jedyne wycięcie na jezdni. Kolejne, w które wjechała kobieta, doprowadziło do tragedii. - Po kilku metrach było następne wycięcie, tym razem w gorszym stanie i z dołkiem, w który pechowo wjechałam. Małe koła w moim skuterze nie dały rady wyjechać, wskutek czego zablokowały się, a ja przewróciłam się na drogę – opowiada.

Więcej w 34 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE