Reklama

Jest szansa na powstanie pięciu plenerowych siłowni na terenie gminy Raniżów

Opublikowano:
Autor:

Jest szansa na powstanie pięciu plenerowych siłowni na terenie gminy Raniżów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na terenie gminy Raniżów ma powstać niebawem pięć Otwartych Stref Aktywności. Radni zabezpieczyli na ten cel pieniądze w tegorocznym budżecie.

Gmina będzie mogła otrzymać pieniądze w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę stref w dwóch wariantach: podstawowym (siłownia plenerowa i strefa relaksu) i rozszerzonym (siłownia plenerowa, strefa relaksu, sprawnościowy plac zabaw i ogrodzenie terenu z zagospodarowaniem zieleni).

Wariant podstawowy zaplanowano utworzyć w czterech miejscach: w Woli Raniżowskiej na Kącie, w Mazurach na placu w centrum wsi obok Izby Regionalnej, w Staniszewskiem obok Domu Ludowego oraz w centrum Raniżowa.

Rozszerzony i droższy wariant strefy aktywności ma powstać w Raniżowie przy ul. ks. Gołdasza (osiedle Domowe).

Na każdy z wariantów podstawowych rada przeznaczyła po 25 tysięcy. Natomiast na wariant rozszerzony przy ulicy ks. Gołdasza - 40 tysięcy zł. Resztę kosztów ma pokryć dofinansowanie.

Jeśli gminie uda się zakwalifikować do programu, może otrzymać na to zadanie 50 lub 75 procent dofinansowania.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE