Reklama

Jest kasa na drogi

Opublikowano:
Autor:

Jest kasa na drogi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy osiedla Domowego w Raniżowie na asfalt na swoich drogach czekają latami. Teraz jednak w tunelu pojawiło się trochę światła. Z unijnych pieniędzy przyznano gminie dotację, która pozwoli wyremontować blisko kilometr dróg.

Pieniądze na długo wyczekiwany remont pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Listę przedsięwzięć zakwalifikowanych do dofinansowania zatwierdził Zarząd Województwa Podkarpackiego. Pośród inwestycji, które będą realizowane przy pomocy unijnych pieniędzy, znalazło się przedsięwzięcie gminy Raniżów. Nowy asfalt powstanie na dwóch odcinkach dróg: ul. Brzozowa, od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. ks. Gołdasza oraz ul. ks. Gołdasza od ul. Brzozowej do ul. Grunwaldzkiej (drogi wojewódzkiej 875).

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE