Reklama

Jedzie zamiatarka, nie zastawiaj ulicy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Jedzie zamiatarka, nie zastawiaj ulicy - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Krzysztof Wójcicki zasugerował utworzenie harmonogramu sprzątania ulic w mieście i przekazania go do wiadomości mieszkańców.

Podczas wykonywania takich prac przez kolbuszowskie Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pracownicy często napotykają samochody zaparkowane na poboczach. W dużym stopniu utrudnia im to pracę. 

Kiedy jednak mieszkańcy nie mają takiej informacji, nie myślą o tym, aby zaparkować w innym miejscu. W konsekwencji zamiatarka musi omijać samochody i nie może dojechać do krawędzi jezdni.

- Później te samochody odjeżdżają, a ten piach dalej lata po ulicy

- nadmienił rajca Wójcicki. Na głównych ulicach nie ma tego problemu. Jak tłumaczył lokalny samorządowiec, na osiedlu za wylęgarnią stoi bardzo dużo samochodów i część ulicy została pominięta, bo nie było innego rozwiązania. 

Harmonogram albo informację o zbliżającym się sprzątaniu mogliby przekazać mieszkańcom, przewodniczący osiedli. Znacznie ułatwiłoby to prace spółki. Burmistrz zaznaczył, że uzgodnił z przedstawicielami spółki, aby z wyprzedzeniem informowali mieszkańców o sprzątaniu ulic. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy