Reklama

Jak uzdrowić majdański zakład?

Opublikowano:
Autor:

Jak uzdrowić majdański zakład? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Aktualne potrzeby zakładu i nieuniknione problemy finansowe – to sprawy, nad którymi zastanawiali się samorządowcy i kierownictwo zakładu wodociągów podczas ostatniej komisji rewizyjnej.

Sprawa Gminnego Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania w Majdanie Królewskim była tematem ostatniej komisji rewizyjnej (27 września). O kondycji zakładu dyskutowali członkowie komisji z wójtem i kierownikiem zakładu na czele.

W części zamortyzowany
Na chwilę obecną majątek Gminnego Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania wynosi około 38 milionów złotych. Składają się na niego budynki i budowle. Budynki należące do zakładu to m.in. budynek stacji uzdatniania wody z hydroforownią, przepompownia wody w Hucie Komorowskiej, oczyszczalnia ścieków w Majdanie Królewskim i Rusinowie. Budowle tworzą natomiast sieci kanalizacyjne i wodociągowe. Długość sieci wodociągowej w gminie wynosi ponad 145 km, a kanalizacyjnej prawie 188 km.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE