Reklama

Jak ślisko to helikopterem

Opublikowano:
Autor:

Jak ślisko to helikopterem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stan drogi powiatowej relacji Ostrowy Tuszowskie – Toporów spędza sen z powiek kierowców. - Od lat ta droga jest utrzymywana w stanie niedopuszczalnym – żalił się nam mieszkaniec gminy Cmolas. Mężczyzna postanowił interweniować w tej sprawie także u starosty kolbuszowskiego.

W poniedziałek (6 lutego) mieszkaniec Cmolasu napisał maila do Józefa Kardysia, w którym przedstawił tragiczny stan drogi powiatowej, a także skandaliczne zachowanie osób odpowiedzialnych za jej utrzymanie. Tę samą wiadomość mężczyzna przekierował do naszej redakcji.

Jest fatalnie!
Czara jego goryczy przelała się po tym, jak w piątek (3 lutego) na wspomnianym odcinku doszło do kilku kolizji. – Sam byłem świadkiem pięciu kolizji i zakładam, że do dnia dzisiejszego ta liczba jest znacząco większa. W sezonie zimowym bardzo często dochodzi tu do wypadków, które spowodowane są rażącymi zaniedbaniami ze strony osób odpowiedzialnych – pisał mężczyzna. Jego zdaniem odcinek od Ostrów Tuszowskich w stronę Toporowa nie jest utrzymany w odpowiednim stanie. – Droga jest fatalna, oblodzona i nieodśnieżona. Przypominam, że jest to droga zbudowana z funduszy unijnych, granicząca z powiatem mieleckim. Po stronie „mieleckiej” stan drogi jest poprawny. Po stronie „kolbuszowskiej” oddaje obraz katastroficzny, z licznymi naroślami lodowymi, które skutecznie powodują wpadanie samochodów w poślizg – skarżył się mężczyzna.

Więcej w 7 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE