Reklama

Jak pozbyć się eternitu z podwórka? Kolbuszowski urząd czeka na wnioski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Jak pozbyć się eternitu z podwórka? Kolbuszowski urząd czeka na wnioski  - Zdjęcie główne

Odbiór z nieruchomości wyrobów zawierających azbest planowany jest na wrzesień 2022 roku. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej można złożyć wniosek, aby pozbyć się z podwórka zalegającego eternitu. Do kiedy należy złożyć formularz? Sprawdzamy.

Urząd Miejski w Kolbuszowej ogłosił nabór wniosków na odbiór wyrobów zawierających azbest od mieszkańców gminy Kolbuszowa w 2022 roku.

- Wnioski na odbiór azbestu należy składać w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej, przy ul. Piekarskiej 15 (Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi) w terminie do 15 marca  - informują kolbuszowscy urzędnicy.

Ważną informacją jest to, że wnioski złożone po tym terminie będą realizowane dopiero w przyszłym roku. Odbiór z nieruchomości wyrobów zawierających azbest planowany jest na wrzesień tego roku.

Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej pod numer 17 2272222, 17 2271333 wew. 425. Wniosek do pobrania TUTAJ

Ile eternitu zostało odebrane z terenu gminy Kolbuszowa w 2021 roku? O to zapytaliśmy w magistracie. Pracownicy urzędu konsultują między sobą, czy mogą nam takie dane przekazać. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy