Reklama

Jagody ze Sławomirem

Opublikowano:
Autor:

Jagody ze Sławomirem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już pewne. 2 lipca w Dzikowcu odbędzie się kolejna edycja Jagodowych Specjałów - corocznego święta gminy, z jagodami w roli głównej.

Co roku, w pierwszą niedzielę lipca, w Dzikowcu odbywa się jagodowa impreza. Pomysłodawczynią tego cyklicznego i niezwykle oryginalnego przedsięwzięcia jest dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu, Bogumiła Kosiorowska. 

To ona wpadła na pomysł, by promować gminę poprzez swoje święto, inne od wszystkich okolicznych, a nawiązujące do lokalnej tradycji: jagodobrania.

Pracownicy SCK w Dzikowcu dwoją się i troją, by obchody jagodowego święta znowu okazały się organizacyjnym strzałem w dziesiątkę i ciekawą propozycją na spędzenie wakacyjnej niedzieli. Poza występami lokalnych grup muzycznych i tanecznych, degustacją wyrobów z jagodami, na wszystkich gości corocznego święta w Dzikowcu będzie czekał koncert Sławomira. 

Sławomir jest znaną już gwiazdą kabaretu, ale też muzyki disco polo, a jego najbardziej znany hit "Megiera" ma wielomilionowe odsłony w internecie. Po koncercie nie zabraknie zabawy tanecznej do białego rana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE