Reklama

Reklama

Intensywne prace w centrum Kolbuszowej [FOTO]

Opublikowano: śr, 13 sty 2021 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wykonano przebudowę ul. Parkowej na odcinku od drogi krajowej nr 9 do mostu nad Nilem. Fragment ulicy od mostu do rynku zostanie wyremontowany po zakończeniu prac przy budowie bulwarów, gdzie rozpoczęto roboty ziemne, drogowe, przyłącza wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Ponadto trwa budowa Dziennego Domu Seniora przy ul. Narutowicza.

Reklama

Przebudowa Parkowej to pierwsze zadanie realizowane w ramach zagospodarowania terenów wzdłuż rzeki Nil.

Zakres wykonanych prac obejmuje:

  • ułożenie nowej nawierzchni z kostki betonowej z wykonaniem separacji ruchu pieszych i rowerzystów,
  • remont mostu nad Nilem wraz z wymianą balustrad

- Wzdłuż Szkoły Podstawowej nr 1 postawiono nowe ogrodzenie z cegły klinkierowej (z furtką i bramą wjazdową na teren szkoły). Przy ogródku jordanowskim powstał murek ozdobny cegły klinkierowej

- informuje kolbuszowski magistrat.

Pojawiło się też nowe oświetlenie LED zintegrowane z ogrodzeniem – 8 szt. lamp parkowych ocynkowanych. Dodatkowo zamontowany zostanie infomat, stojak na rowery oraz figurka krokodyla.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.